Půjčování kontejnerů se systémem ACTS a ABROLL

Nabízíme možnost pronájmu kontejnerů o objemu do 40 m3. Kontejner na vzniklý odpad přistavíme a zajistíme i jeho následnou likvidaci. Ty jsou vybaveny bočními vraty nebo otevíracím čelem a některé integrovanou zakrývací plachtou. Při přepravě odletového materiálu zajistíme náklad sítí.

V hákových kontejnerech se přepravuje nejrůznější materiál jako například:

  • Stavební sutě
  • Komunální a jiný odpad
  • Zemina
  • Sypký materiál (písek, štěrk, kamenivo)
  • Paletové zboží
  • Kaly…

Přepravu kontejnerů zajišťujeme vozidly se systémem ACTS a ABROLL. Pronájem je možný na libovolně dlouhou dobu. V soupravě je možné převážet současně 3 kontejnery o celkové nosnosti 24 t.

Disponujeme speciálním vozidlem s hydraulickým drapákem, které nabízí široké spektrum využití. Díky drapáku lze nakládat nejrůznější materiály jako železný šrot, roští, dříví atd. I toto vozidlo je vybaveno systémem ACTS. Jedním vozem zajistíme nakládku, převoz i vykládku.

Zapůjčení realizujeme nejčastěji v lokalitách: Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Poděbrady, Jičín, Nymburk, Hořice, Nová Paka, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Novy Bydžov.

Využití je nejčastější pro přepravu sypkých hmot jako písek, štěrk, kámen, dále pak pro přepravu zeminy, sutě, stavebního materiálu, svoz biologického odpadu

Součástí našich služeb je i telefonní dostupnost 24 hodin denně.

Formulář Hladík

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 777 512 790, prostřednictvím e-mailu lukas.hladik@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)