Půjčování kontejnerů

Nabízíme půjčování hákových kontejnerů

K zapůjčení máme kontejnery o objemu 10 a 20 m3 o užitečné nosnosti 8 t. Kontejnery můžeme dodat s vraty nebo otevíracím čelem (houpačkou). Půjčení je možné zajistit na libovolně smluvenou dobu.

V hákových kontejnerech lze převážet materiál na stavbu, ale i ze stavby. Kontejnery jsou vhodné například pro:

  • stavební suť,
  • komunální odpad,
  • zeminu,
  • přepravu stavebního materiálu (písek, štěrk),
  • paletové zboží.

Proti odletu drobnějšího a lehčího odpadu, jako je např. polystyren nebo vata, jsou kontejnery vybaveny záchytnou sítí.

Přepravu kontejnerů zajišťujeme nákladním autem s hydraulickou rukou – IVECO CURSOR 6×4, které je vybaveno nosičem hákových kontejnerů. Vozidlo je možné využít v soupravě s kontejnerovým přívěsem. Tato souprava uveze až tři kontejnery současně o celkové nosnosti 24 t. Je tedy možné převézt najednou velké množství materiálu nebo i více druhů (až 3 druhy) materiálu.

Přepravu zajišťujeme také pomocí nosiče kontejnerů Mercedes Actros 2643 – vhodný pro přepravu do těžkého terénu.

Nejčastěji tyto vozy využíváme pro přepravu sypkých hmot jako písek, štěrk, kámen, dále pak pro přepravu zeminy, sutě, stavebního materiálu a svoz biologického odpadu. Užitečná nosnost vozidel je až cca 14 tun. K vozidlům je možno využít více druhů kontejnerů o objemu 10 a 20 m3 v závislosti na druhu nakládaného materiálu.

Půjčování kontejnerů zajišťujeme v lokalitách měst: Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Poděbrady, Jičín, Nymburk, Hořice, Nová Paka, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Nový Bydžov.

 
Iveco s rukou a kontejner - odvoz sutě

Využití je nejčastější pro přepravu sypkých hmot jako písek, štěrk, kámen, dále pak pro přepravu zeminy, sutě, stavebního materiálu, svoz biologického odpadu

Součástí našich služeb je i telefonní dostupnost 24 hodin denně.

Formulář doprava – Zahora

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 777 512 790, prostřednictvím e-mailu pavel.zahora@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)