Postup stavby rodinného domu

Stavba domu

Chystáte se stavět dům nebo provádět jiné zemní a výkopové práce? Víte, jak takové práce probíhají? Pojďme se na to společně podívat.

Stavba základů domu

Pokud se chystáte bagrovat základy pro stavbu rodinného domu, začnete shánět a oslovovat firmy, které se tímto zabývají popř. vlastní bagr. Prvním krokem bude telefonická domluva, kde je nutné probrat hloubku základu, šířku výkopu a dle toho se určí, jakou podkopovou lopatu bude bagr mít. Příslušenství bagru je velice rozmanité. V neposlední řade, je stanovena orientační cena za danou službu. Po výkopu ornice vám zůstane kvalitní zemina, kterou využijete později k terénním úpravám.

Základová deska a hrubá stavba

Základy máte vykopané a na řadu přijde vylévání desky betonem nebo usazení ztraceného bednění. Při vylévání betonem lze zajistit mix nebo je možné beton namíchat přímo lžící bagru. Po usazení ztraceného bednění, umístění potrubí atd, se zalije samotná betonová deska. Poté již přichází na řadu hrubá stavba obvodových zdí, příček a střechy.

Stavba střechy

Nevíte, jak dostat tašky na konstrukci střechy? I s tím si poradíme. Dle vašich požadavků pošleme na stavbu jeřáb, který si s usazením palet s taškami poradí.

Okolí domu

Po dokončení stavby vám na pozemku zůstala vybagrovaná zemina a nerovný terén? Zeminu jsme schopni zlikvidovat nebo použít na vyrovnání pozemku bagrem. Standardem již v dnešní době bývá bazén, či okrasné zahradní jezírko. S oběma variantami vám můžeme pomoci. Zároveň jsme schopni vybagrovat prostor pro nádrž na dešťovou vodu, na kterou je možné čerpat dotaci.

Stále ještě nejste spokojeni s tím, jak vypadá okolí domu? Doporučujeme dekorativní lomový kámen nebo kačírek. Jeho objednání a dovoz vám taktéž rádi zajistíme, stejně jako písek na beton či jiné sypké materiály.

Formulář Hartman

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 604 341 662, prostřednictvím e-mailu roman.hartman@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)