Jak na bazén?

Foto AD 14 bazén

Po výběru vyhovujícího bazénu Vašim potřebám je také důležité jeho vhodné umístění. Bazén může být nad úrovní terénu, což je jednodušší varianta, ale ne tak komfortní. Velice oblíbené jsou zapuštěné bazény, které budou tvořit estetickou dominantu Vaší zahrady. S bazénem uloženým do úrovně terénu je sice více starostí, ale není se čeho obávat. Každá firma specializující se na výrobu bazénu Vám sdělí požadavky k jeho uložení do země.

Spoustu lidí si klade otázky. Jak budu kopat takový výkop? Kam s přebytečnou zeminou? Jak usadit bazén? Na tyto otázky Vám nyní odpovíme a vysvětlíme, jak Vám s těmito úkony dokážeme pomoci.

Vyhloubení výkopu pro bazén a terénní úpravy provádíme traktorbagrem. Odvoz zeminy provádíme nákladním vozidlem. V případě, že si chcete zeminu nechat pro další využití, odvezeme ji na místo Vámi určené. Pokud zeminu již nevyužijete, můžeme likvidaci zeminy zajistit za Vás. Do hotového výkopu je nutné na jeho dno vytvořit podkladový beton, na který je bazén usazen.

Firma, od níž budete bazén objednávat, obvykle nabízí i službu jeho dopravy na místo. Váha takového bazénu se odvíjí od jeho velikosti a případného zateplení bazénu. Řádově se jedná o hmotnost okolo 400 – 800 kilogramů. Přenesení a usazení bazénu do připraveného místa zhotovujeme pomocí jeřábu. Velikost jeřábu si buď určíte po domluvě s naším dispečeremsami, nebo po obhlídce technikem bude stanoven adekvátní jeřáb. Technologický postup pro zásyp usazeného bazénu je udán jeho výrobcem.

Doufáme, že jsme Vám odpověděli na všechny otázky a nyní jste již připraveni na usazení Vašeho bazénu. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat naše techniky.

Formulář Hartman

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 604 341 662, prostřednictvím e-mailu roman.hartman@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)